• Tüm Yönleri İle Dikiş Rehberi - Tuva

Tüm Yönleri İle Dikiş Rehberi, dikiş alanında hazırlanmış; yeni ve çağdaş bir yaklaşımı, geçerli ve kapsamlı bir içerik ile birleştiren, 336 sayfalık ayrıntılı ve öğretici modern bir kaynaktır. Kumaş seçimi, kalıp seçimi ve kullanımı, uygun ölçüde elbise dikimi, dikiş makinesi alımı ve bakımı, farklı dikiş teknikleri ve bunların uygulanması, pens, teyel ve pilise yapımı, yaka ve manşet oluşturma, ısmarlama terzilikte kullanılan profesyonel teknikler gibi daha birçok önemli konuyu adım adım açıklama ve ayrıntılı resimlerle anlatmaktadır. Bu rehber, dikişe ilgi duyan kişiler ve profesyonel terzilerin yanı sıra tekstil ve moda tasarımı alanlarında eğitim alan ve moda tasarımcısı olmak isteyenler için de dikişin tüm tekniklerini öğretmeyi amaçlamaktadır.

Tam bir dikiş kursu ve ayrıntılı bir rehber...

Kendi modanızı oluşturmaktan, kot pantolonlarınıza yama yapmaya veya ısmarlama dikilen bir ceketi değiştirmekten, kendi mefruşatınızı dikmeye kadar her şey için tam bir rehber ve dikiş kursu.

Kitabın uzman kadrosu:

Chris Jeffreys: Kitabın yazar takımının lideridir. İngiltere'de Family Circle 'da dikiş ve terzilik editörü olmadan önce bir süre nakış eğitimi verdi. Hala Essentials, Sew Stylish, Successful Sewing ve Hamlyn Complete Sewing Course gibi İngiltere'nin önde gelen dergi ve kitaplarında yazarlık, danışmanlık ve editörlük yapmaktadır.

Clare Carter: Dikiş tecrübesi ile İngiltere'de Essentials, Woman & Home ve Woman's Realm gibi dergilere katkıda bulunmaktadır.

Lisa Rose: Londra Moda Çalışmaları Merkezinde, kostüm dikimi ve moda teknikleri öğretmektedir.

Martin Shoben: Kendisinin kurduğu Londra Moda Çalışmaları Merkezinde yöneticidir. Giyim ürünlerinin ve ilgili sanayilerin gelişmesine danışmanlık yapmaktadır. Moda öğrencileri için hazırladığı ders kitapları uluslararası bir ün kazanmıştır.


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

Tüm Yönleri İle Dikiş Rehberi - Tuva

Tüm Yönleri İle Dikiş Rehberi - Tuva