Son yıllarda oldukça popüler olan İpek Kurdele Nakışı ile ilgili ileri tekniklerin kullanıldığı, şık tasarımları içeren bu kitap Avustralya'da yaşayan ve ipek kurdele nakışına farklı bir bakış açısı getiren Helen Eriksson'un tasarımlarından oluşmaktadır. Lüks, ince ve zarif kurdeleler ile keten ve kadife kumaşlar kullanan tasarımcı, sizleri kurdele nakışının zarafet ve romantizmine davet ediyor. Doğadan ve gerçek çiçeklerden esinlenilerek tasarlanan bu üç boyutlu kurdele nakışı projeleri, yeni teknik ve ilmekleri keşfetmenize yardımcı olacak. Dikkat çekici şekilde gerçekçi işlemeleri, pano ve yastık gibi ev dekorasyon malzemelerinde kullanabileceğiniz gibi günlük kullanım objelerine de uygulayabilirsiniz. Bugüne kadar görmediğiniz güzellik ve zarafetteki bu modeller, kitabı alanında birinci yapmaya aday...

Kitaptaki her proje, ayrıntılı malzeme listesini, adım adım işleme talimatlarını, işlemenin yakın plan fotoğrafını ve tasarımın çizimini kapsamaktadır. Kitabın arkasındaki nakış sözlüğü, yazarın sırlarını ve kendi başına geliştirdiği özel teknikleri anlatmaktadır.

Bugüne kadar alanında yayınlanan birçok kitap arasından sıyrılmayı başarabilmiş bir eser.

Helen Eriksson, Adelaide (Güney Avustralya)'da yaşamakta ve çalışmaktadır. Şık ipek kurdele nakışları ile tanınmaktadır. Halen öğretmenlik yapmakta, binlerce malzeme ve kit satmakta ve dergilere proje hazırlamaktadır. Bu onun uzun süreden beri beklenen kitabıdır.


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

Uyanan Kurdele Nakışı - İpekte Sanat - Tuva

Uyanan Kurdele Nakışı - İpekte Sanat - Tuva