• İğne İplik Dergisi Sayı 21 - Tuva

İğne İplik Dergisi Sayı 21 - Tuva

Merhaba, uzunca bir aradan sonra İğne İplik’in bu yeni sayısı ile tekrar siz nakış ve elişi severlerle buluşmanın heyecanı içindeyiz. Okul ve kurslar açılırken sizler için taptaze nakış ve patchwork projeleri ile karşınızdayız. Sizler henüz yeni başlayan hazırlıklar, kurs alışverişi ve telaşı içindeyken, bizler de bu sayımızda sizlere birbirinden güzel ve farklı projeler sunma gayretiyle çalıştık.

Taze fikirler ve yepyeni nakış teknikleri ile dolu olan dergimizde masa örtülerinden, şömentablelere, patchwork yastıklardan el yapımı dolgulu oyuncaklara kadar birbirinden değişik objeler üzerine işlenmiş projelerimiz bulunuyor.

Dergimizde bulunan projelerden bazıları şöyle:

İğnedenlik, makaslık, çöp sepeti ve dikiş makinesi kılıfından oluşan hoş bir dikiş seti; altın nakışından laleli tablo, biri pembe diğeri mavi patchwork yastıklar; gelincikli pano, kalpli yastık, yün nakışı battaniye, crazy çanta, dolgulu kumaş oyuncaklar, suzeni tablo, Türk işi şömentable, nakışlı lavanta torbaları, Brezilya nakışı yapılmış defter kılıfı.

Bu sayımızda sizlere, patchwork kumaşından el yapımı dolgulu oyuncak yapımını ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz. Ayrıca her sayıda olduğu gibi bu sayıda da, ilgili projede kullanılan tekniklerden bazılarını adım adım fotoğraflı yapım aşamalarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Dergi ve projelerle ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi e-posta yoluyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir sonraki sayıda buluşuncaya kadar hoşça kalın,

Keyifli Nakışlar!


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

İğne İplik Dergisi Sayı 21 - Tuva

İğne İplik Dergisi Sayı 21 - Tuva