DMC Kanaviçe Dergisi Sayı 26 - Tuva

Yepyeni bir kanaviçe dergisine daha hoş geldiniz. Baharın yaşandığı şu günlerde ilginizi çekeceğine inandığımız birbirinden güzel kanaviçe modelleri ile karşınızdayız.
Bizleri takip eden tüm okurlarımıza dergiye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca modeller ve dergi ile ilgili görüş ve isteklerinizi bizimle paylaşmanız bizleri oldukça memnun etmektedir.
Bu sayımızda da sizleri yine birbirinden güzel ve farklı modeller bekliyor: Kapak modeli olarak göz dolduran Susan Bates tarafından tasarlanmış kek standı üzerinde süslü mini kekler, mutfaklarınızda kullanabileceğiniz çilekli masa örtüsü, önlük, perde ve fırın pedi, Lesley Teare’den mavi çinilerin konduğu ahşap bir büfeyi tasvir eden bir pano, pembenin en güzel tonlarının kullanıldığı güllü bir yastık, geçen sayıda sizlerin ilgisini çeken kuşlu yastığın tasarımcısı Valerie Greeley’den ev ve hoş bir bahçeyi tasvir eden bir pano, Allahu Ekber hat yazısı çalışması, Maria Diaz’dan mis gibi lavanta kokan yatak takımı, pano ve havlular, Akdeniz manzaralarını kanaviçe şeklinde işlemek isteyenler için Cafe Akdeniz adlı tablo çalışması, bir evin salonundan terasa açılan bir manzarayı resimleyen bir pano ve pembe sarmaşıklı çiçek desenlerinden oluşan bir masa örtüsü ile yastık modeli Kanaviçe’de dikkat çeken projelerden bazıları..
Maria Diaz tarafından Tuva Yayıncılık için özel olarak hazırlanan Kanaviçe Motif Serisi 2 Bebek ve Çocuk adlı yeni kanaviçe model kitabımızı çok yakında tüm tuhafiye ve kitapçılardan edinebilirsiniz. İçerisinde 400’den fazla modelin bulunduğu bu kitapta bebek ve çocuklar için işleyebileceğiniz renkli ve neşeli modeller bulunuyor. Kaçırmayın!
Birbirinden güzel kanaviçeler işlemeniz dileği ile,
Keyifli Nakışlar!


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

DMC Kanaviçe Dergisi Sayı 26 - Tuva

DMC Kanaviçe Dergisi Sayı 26 - Tuva