DMC Kanaviçe Dergisi Sayı 23 - Tuva

Bu sayımızda Kanaviçe dergisi tasarımcılarının birbirinden güzel projelerini bulacaksınız. Tasarımcılarımızı ve tarzlarını hazırladıkları modeller vesilesi ile yakından tanımaya çalışırken, bir yandan da sunduğumuz farklı tarzlarla aslında kanaviçe olarak işlenebileceklerin ne kadar da çeşitli olduğunu bir kez daha fark edeceksiniz.

Kapaktan geniş yer ayırarak sunmuş olduğumuz “Bir Yaz Günü” adlı tablo ile yaz mevsiminin en güzel günlerini hatırlayacaksınız. Bu modeli tasarım ekibimize yeni katılan Irmtraud Fritsche sadece siz Kanaviçe okurlarına özel olarak tasarladı. 

Güllü yastıklar ve şömentablelerden oluşan ve Maria Diaz tarafından hazırlanan proje ile yine aynı tasarımcı tarafından yapılan Bordürler adlı projeyi de beğeneceğinizi düşünüyoruz.
Ayrıca birbirinden farklı kanaviçe saat projeleri de, işlemek isteyeceğiniz orijinal projelerimiz arasında yer alıyor. 

Göl kenarında kuğuların resmedildiği hoş bir pano, menekşeli masa örtüsü, baskılı etamin üzerine işlenmiş yastık modeli, goblen tekniği kullanılarak nakış yünü ile işlenen duvar kilimi, dantelimsi görüntüsü ile keten üzerine işlenmiş kalp modeli de ilginizi çekecek diğer projelerden bazıları..


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

DMC Kanaviçe Dergisi Sayı 23 - Tuva

DMC Kanaviçe Dergisi Sayı 23 - Tuva