• Elişi Dergisi Sayı 04 - Tuva

Elişi Dergisi Sayı 4 - Tuva

Brezilya, hardanger ve altın nakışlarından, örtü ve şömentablelerden oluşuyor.

Elişi dergisinin 4. Sayısından Merhaba,
İlk sayının çıktığı günden beri Elişi dergisine göstermiş olduğunuz  yoğun ilgiden dolayı siz elişi severlere en içten teşekkürlerimizi sunarız.
2011 yılına girdiğimiz şu ilk günlerde de en güzel elişi modelleri ile sizlerin karşısında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Bildiğiniz üzere, Elişi dergisi siz okurlarımızın ve elbette bu konuda profesyonel eğitim veren hocalarımızın en güzel nakışlarını gönderdiği ve ülkenin her yerindeki nakış ve elişi severlerle paylaştığı bir platform. Bu sayımıza en seçkin işlerini gönderen tüm okurlara teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
Bu sayımız, sizlerden gelen yoğun istek üzerine ağırlığı Brezilya, hardanger ve altın nakışlarından oluşan örtü ve şömentablelerden oluşuyor. Evlerde, dekorasyonuna uygunluğu açısından daha çok pastel renkli örtülerin tercih edilmesinden dolayı dergimizin bu sayısında, bizler de  sizler tarafından talep edilen renk ve desenlere yer vermeye çalıştık. Her bir proje, malzeme bilgileri, içinde kullanılan teknikler ve açıklamaları ile birlikte verilmiş olup,  deseni işlemek isteyen kişinin işini kolaylaştıracak şekilde ayarlanmıştır. Desenlerin çizimleri de ayrı bir pafta içerisinde derginin yanında yer almaktadır.
Bir sonraki sayıda görüşünceye kadar hoşça kalın.
Elişi’li günler!


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

Elişi Dergisi Sayı 04 - Tuva

Elişi Dergisi Sayı 04 - Tuva