Elişi Dergisi Sayı 07 - Tuva

Elişi’nin 7. sayısına hoş geldiniz!

Yeni nakış sezonunun açılması ile iyice hız kazanan kurs çalışmaları sonucu siz Elişi severlerden gelen bin bir emekle çalışılmış değerli çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz ilginin her geçen sayıda giderek artması bizleri oldukça mutlu etmekte.

Eğitmen - öğrenci, amatör ya da profesyonel olsun her tür nakış ve elişi tekniği ile ilgilenen büyük bir kitlenin dergisi olmayı başaran Elişi dergisinin alanında büyük bir eksikliği tamamladığına inanmaktayız. Bu arada projeleri ile katkıda bulunan siz okurlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Oldukça renkli ve farklı projelerin yer aldığı 7. sayımızda sizleri yine birbirinden güzel çalışmalar bekliyor. Birbirinden güzel modeller, oda ve mutfak takımları, masa örtüleri, bebek battaniyesi, tepsi, peçete takımı, şömentable gibi eviniz ve çeyiziniz için vazgeçilmez
parçalardan oluşan objeler üzerine uygulanmış.

Yün ipliklerle çalışılmış crewel nakışından örtüler, geometri kumaşına geometri ve basit nakış tekniklerinin birlikte uygulanması ile ortaya çıkan hoş bir masa örtüsü, geleneksel desenlerin suzeni şeklinde uyarlandığı bir şömentable, DMC Colbert nakış yünü ile Koton Perle ipliklerin birlikte kullanılarak işlendiği sevimli bir bebek battaniyesi, birbirinden çıtır kır çiçeklerinin işlendiği, içinde tepsi, peçete takımı ve masa örtüsünün bulunduğu hoş bir mutfak takımı, pastel tonlarda gölge işinden şık bir örtü, mürdüm tonlarında Koton Perle ipliklerle işlenmiş hardanger bir şömentable, Satin ipliğin canlı renkleri ile işlenmiş, crewel ve Çin iğnesi tekniklerinin birlikte hoş bir şekilde yorumlanması ile ortaya çıkmış hoş bir örtü, renkli ipliklerin altın nakışı iplikleri ile birlikte kullanıldığı altın nakışından tezhip desenli bir şömentable, Muline iplikle işlenmiş rokokolu masa örtüsü, kurdele nakışlı örtü ve daha bir çok proje bu sayıda sizleri bekliyor.

Yeni sezonda emek verdiğiniz birbirinden güzel çalışmaları Elişi dergisinde görmek isterseniz aşağıdaki telefon veya e-posta yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki sayıda buluşuncaya kadar hoşçakalın!

Keyifli nakışlar!


Lütfen bu ürün hakkındaki sorunuzu yazınız:

Elişi Dergisi Sayı 07 - Tuva

Elişi Dergisi Sayı 07 - Tuva